Wednesday, August 27, 2014

Back in Black

Duket sikur ka kaluar shume kohe nga posti i fundit dhe ne fakt gjate pushimeve dhe pas ndihesh aq e relaksuar sa mund tja lejosh vetes nje pauze te gjate.
Thuhet se pas pushimeve duhet te veshesh ngjyra qe shpalosin me krenari nxirjen e plazhit mundesisht te vishesh me te bardha dhe ashtu duhet te jete. Vjen thuajse si nje zgjedhje e natyrshme dhe me besoni qe reaksioni te ben po aq mire sa dhe vete pushimet.
Por une ndryshe vendosa te kthehem me te zeza ne nje jumpsuit te zi i cili eshte sa i thjeshte aq dhe elegant me nje hapje surprize nga pas e cila une mendoj se nuk vjen e ekzagjeruar por e fshehur. Total black look smund te jete vecse chic nese plotesohet me syzet e koleksionit te fundit te Karl Lagerfeld.
Kthim i mbare apo jo?!...2 comments:

  1. Nje kthim perfekt...Me pelqen shume kjo veshje me klasin qe reflekton...Big Like :)

    ReplyDelete
  2. i can,t wait to see this and shop at your closet

    ReplyDelete

Total Pageviews