Wednesday, July 29, 2015

Double Splited Dress

Sot eshte vertet e lehte te jesh IN.
Moria e trendeve e informacionit si dhe e mundesive qe ofrohen ne treg apo online ,nuk lene askend indiferent.Problemi i vetem eshte qe ne gjithe kete kaos te mos humbim shijen e mire e te mos nderlikohemi,por zgjedhjet me te thjeshta mel te qarta behen dhe me te deshiruarat.
Fustanet thes qe tek mua i keni pare pafund vijne tani me  te cara anash.Do i shikoni te carat kete vere pafund ne kanatjere ne fustane ne kurriz ne funde. Por pervec te carave kete vere ajo qe me ben me shume pershtypje eshte balukja natyrale qe u pa ne gjithe Sfilatat Resort qe u prezantuan kete vere.Me se fundi mora guximin ta pres me kushtin e vetem ta mbaj ashtu natyrale dhe me forme perdesh edhe pse ende nuk e di si do ja dal.


Saturday, July 25, 2015

Llaman

Fundjava e kaluar na gjeti ne Jug. Une si njeri i pergjegjshem qe jam bera Llogarane ne 12 te nates. Nga nje ane me mire se smora vesh gje ckishte poshte dhe keshtu fituam nje dite plazhi. Zgjedhja jone ishte Llamani nje gji shume I bukur dhe jo I mbipopulluar.
Kesaj rradhe rrobat e mia te banjos ishin nje mix and match me printe gjethesh, syze pasqyra rrumbullake dhe kapele kashte.
Dhe mbi te gjitha nje e nxire pa hile per tu patur zili.
Friday, July 24, 2015

Embellished Flat Sandals

Aksesori me i mire i kesaj vere ishin sandalet me gure.
Une i adhuroj dhe me gjejne shume perdorim me cdo gje ne garderoben time.Jane effortless dhe shume stylish ne te njejten kohe.Prezantimi i tyre i pare vjen ne nje look Total Black pasi Fustani i mendafshte dukej se priste pikerisht keto shapka per te qendruar ne nje territor te minuar per te qene ne fund nje look fitues.
Total Pageviews