Friday, July 29, 2016

Chic Sheer & Slides

Kete vere nuk mund te mendoj per dicka me komode dhe te kombinueshme se shapkat Slides.
Jam bere totalisht e fiksuar pas tyre ndaj mos u cudisni nese do i shikoni ne disa postime rresht.
Kesaj rradhe ato vijne ne version bardhe e zi nga Diesel.Nuk besoj se ka nje ngjyre qe te kombinoje me rehat me keto shapka sesa ajo neutrale.
Dantella transparente apo sheer ne anglisht ka mbushur vitrinat e dyqaneve tashme ne prerjet sport chic ndaj dhe kesaj rradhe mendoj se ky kostum ishte zgjedhja me e mire per shpakat dhe veren e nxehte. Disa aksesore gold dhe voila gati per nje fundjave in fashion
Thursday, July 28, 2016

Sexy Wrap

Une vdes per menyren sexy sesi nje wrap skirt apo fund me te hedhur ia merr mendjen kujtdo femer apo mashkull,dhe vdes per gjendjen alert qe je dhe ti vete me nje wrap se sa ke treguar me shume apo me pak sec duhet.
Duket sikur gjithe syte jane drejtuar drejt teje ndaj ste duhet asgje tjeter per te qene e kompletuar ,te mjafton nje tshirt me slogan kontrovers nje romantike e pashprese :) e kujt po ja shet ato :) dhe syzet e fundit te Dior qe askush dhe asgje te mos ekzistoje. Sikurse e dime te gjithe qe per femren kane filluar luftra ashtu duhet te bindemi qe vetem nje femer mund te vere paqen qofte dhe me nje look sexy a nuk mendoni dhe ju keshtu?!
Friday, July 22, 2016

Slides

Kete vere nese nuk kishe nje pale Shapka Slides me mire te mos dilje fare nga shtepia.
Ose thene me fjale te tjera ben shume vaki qe te gjithe ti kishit ne shtepi deri kete vere ,dhe pas kesaj vere do mund te dilnin me to nga shtepia.
Per mua qe jam nje fanse e komodes dhe gjerave pak te cuditshme ky trend ishte nje lajm shume i mire,dhe per ta respektuar sic duhet pse te mos i kishe shapkat roze dhe te nje brandi te mire.
Kjo fale dhe inspektimit te faqes @shopwithsharmin ne instagram.
Meqenese trendi thote qe cdo gje qe mban ne shtepi mund ta perdoresh dhe jashte une vendosa ti perdor jashte te gjitha ato qe mbaj ne shtepi kemishe nate bluze pambuku :). Serish nje trend qe une kam luksin ta provoj dhe qe le te themi nuk eshte fare risi per blogeret e tjera neper bote Tshirt me Slip dress siper.
Kush nga ju e aprovon ?
Total Pageviews