Sunday, March 31, 2013

31

Vertet nga t'ja filloj sot??!!!
Sot eshte data 31 dhe 31 konsiderohet numer me fat!
Aq me teper nese me 31 mbush plot 31:)
Dhe kur zgjatet dita pikerisht ne diten kur ti mbush 31.
Jo nuk po jap numra tani qe i kalova te 30-tat :) thjesht po hedh nje veshtrim mbrapa dhe me vjen nje buzeqeshje ne fytyre nga lumturia.
Po sot me 31 rane dhe Pashket Katolike dhe gjej rastin ti uroj te gjithe ata qe i festojne Gezuar Pashket.
Paci shendet gezim e hare ne familjet tuaja.
Dhe cfare gezimi kur cdo vit te njejtin gezim me ty ndan dhe njeriu me i afert ne bote Binjakja jote :) 

Nuk dua te zgjatem sot pasi nje dite kaq e mbushur s'ka shume nevoje per fjale ,do doja vetem te uroja Esteren Binjaken time 
Gezuar Ditelindjen dhe Qofsh e lumtur perjete me familjen tende.


Total Pageviews