Monday, September 30, 2013

Pattern Pants
Sa here shikoj pantallona me mix printesh me bie nje si vilani dhe nuk e kontrolloj dot veten.Edhe pse e di qe pantallonat e aq me pak ato me lajle lule nuk jane pika ime e forte keto e perjashtuan mendimin te hiqja dore prej tyre sapo i pashe ne instagram te Jona Haderi-t. Kishin kohe qe flinin ne shporte duke mundur deshirat e fshehta derisa ato shperthyen si vullkan e sa hap e mbyll syte u bene te miat.
Ishte si shtyrje ne gremine por nga ato fluturimet qe edhe pse ti e di fundin ndjenja e clirimit gjate renies eshte aq e mrekullueshme sa ste behet vone per asgje.Po flas sikur kam rene ndonjehere ne gremine por me besoni keto pantallona me pelqejne aq shume sa nje kat do hidhesha me qejf :)
Mixet e motiveve pelqej ti kombinoj me nje ngjyre qe nuk e ka motivi po ne kete rast e gjeta prape gati te Jona ndaj nuk eshte e gjitha merite e imja.Nese ende po pyesni kush eshte kjo Jona nuk e keni idene c'keni humbur...


Sunday, September 29, 2013

Weekend in Sport

Menyra me e mire per te kaluar weekendin eshte padyshim me familjen.
Por sic e do tashme se fundi fundjava duhet patjeter te jesh mjaftueshem sport per paraditen.Them  mjaftueshem pasi nuk mendoj se eshte momenti  te dalim te gjitha me tuta e shapka.
Por per fatin tone te mire ndodh qe bluzat me numra sport jane shume te pershtatshme per fundjaven.Dhe besojeni ose jo jane mjaftueshem seksi nese kombinohen me nje midi pencil skirt edhe nese vazhdohet me atlete ne fund.
Ju keni mendimin tuaj gjithsesi hidhini nje sy kombinimit tim mund te nderroni ide.

Saturday, September 28, 2013

Total White

Nese do te ndihesh i rendesishem shuuume i rendesishem zgjidh te bardhen.Me xhaketen e gjate askush smund te te dale para pasi e bardha eshte e paperballueshme.

E nese do te shkosh  per nje look fatalist floket sduhet te kene volum por duhet te vijne te mendafshta dhe shumeee te drejta.
Nese me kaq s'ka rene ne shesh asnje pastaj ngjitu lart shume lart hap krahet dhe mos pyet fare kush te shtyu :)


Total Pageviews