Wednesday, August 29, 2012

Nails ART - Outliner Nails

Pak publicitet nga Dubrovniku se mu bene thonjte per ti bere prape dhe ende nuk i postova :)
Apo nuk kemi nje propozim qe eshte veper arti ,qe dyshoj t'ja keni pare ndokujt deri tani.

Ju nuk e keni pare ama syri im s'mund te linte pa vene re Manikyrin e Kesha-s qe ngjason pak me thonjte kur ishim ne Fillore e beheshim me stilolapes po prape eshte shume trasgresiv i vecante qe nuk ja shikon rendom te gjitheve.

Une e realizova te JETA e Nails Company e cila pervec artiste e profesioniste eshte dhe nje mikeshe e mire.
Jam kurioze te di nese do e provonit ?

Kalofshi bukur.7 comments:

 1. Ndoshta edhe mund ta provoja, po me majat pak me te rrumbullakta dhe vetem per 1 nate, mbremje te vecante, jo per ta mbajtur ato 2 jave, jetegjatesia e zakonshme qe kane thonjte e bera!!!!

  ReplyDelete
 2. O sa yll! Po me pelqekan shume! Te ngel hatri ti bej dhe une? :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aspak,vetem na i trego me pas :)
   Estela.

   Delete
 3. Ku eshte ky vendi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nails Company eshte ne Rrugen Vaso Pasha prapa Juridikut.Estela.

   Delete
 4. Ku saktesisht eshte vendi? ky modeli ketu eshte nga Chanel Fall winter 2012

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kamela ke te drejte qe nga chanel jane frymezuar por ajo roza me gri ishte pak si barbie dhe interpretimi i Keshes eshte me trasgresiv dhe origjinal. Vendi ku i realizova eshte Nails Company pas juridikut shteteror rruga vaso pasha pallati i ri kati 2.

   Delete

Total Pageviews