Tuesday, December 9, 2014

It's Scarf Time

Behuni gati te vendosni Shallet e te mos i hiqni kete dimer.
Menyra me e mire per tu ndjere ndryshe me te njejten pallto eshte te aplikosh shalle  persiper.
Tashme eshte e konfirmuar Shalli i madh ska per te qene kurre me ne mode se sivjet ndaj ndihuni ngrohte kete dimer te mbeshtjelle edhe me ngjyrat e shalleve.
Mundesia per te luajtur eshte e pafundme ndaj mos hezitoni ti perdorni ashtu si ju vjen natyrshem.Une po e hap stafeten me nje shall ombre te aplikuar mbi pallto e te mberthyer me rrip.
Kjo menyre mendoj se eshte shume femerore dhe ende jo e konsumuar ne Shqiperi ndaj ndihuni ndryshe duke guxuar.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews