Monday, December 29, 2014

Checked Coat

Ben kaq ftohte sa te postosh eshte luks.
Ndaj dhe une nuk dua tju mbaj gjate duke dhene keshilla te teperta pervecse Vishuni Trashe shuuuume trashe.
E nese visheni dhe bukur atehere i beni nje nder komunitetit :D
Palltot me kuadrate s'kane qene kurre ne Top Listen time,dhe per kete arsye dhe kjo pallto kish qe vjet qe me sillej verdalle pa e kaluar asnjehere testin.
Por ja kur ne nje nga ato ditet qe ste binden as floket dhe as lekura nuk eshte ne formen tende me te mire e ti mberthen sheshkat duket se pallto me kuadrate ishte  e vetmja gje interesante pasi ofronte te pakten nje golf te ngrire te larte ku te mund te fshiheshe.
Me detaje lekure ishte fare e thjeshte per ta sjelle me pantallona lekure e sheshka.
Nuk eshte nder veshjet me te mira ndaj konsiderojeni gia ne Shop My Closet :)No comments:

Post a Comment

Total Pageviews