Tuesday, December 23, 2014

Love for Sequins

Me afrimin e festave te fundvitit duket se atmosfera e zbukurimeve duket se shkrihet ne menyre te pandergjegjshme dhe ne veshjet qe zgjedhim. Deshira per te ndritur behet me e paperballueshme dhe me riskun qe te mos transformohemi ne nje peme ja ku vjen nje kombinim i fundit flori me temina me nje bluze te bardhe neoprene.Shalli duket se qeteson sadopak shkelqimin e fundit i cili vjen i thyer me aksesore lejla.
Nje kombinim shume i thjeshte me nota festive per nje koktejl me familjen ne nje mbasdite te vone. Mama verison Miley Cyrus


 Shamrin version Miley Curys

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews