Friday, February 20, 2015

New Balance

Ti nuk je Blogger nese nuk ke te pakten nje pale New Balance ne garderoben tende.Ok mund te kesh dhe NIKE apo Dior e Chanel Sneakers Zoti ta shtofte inatin :D
Por minimumi i mundesh eshte New Balance.Edhe nese nuk je tip sportiv,kush po te pyet cfare tipi je njehere TI DUHET patjeter te kesh nje veshje me Maxi Coat dhe Atlete.
Dhe me besoni nuk eshte sugjerim i keq persa kohe qe ndihesh shume komode e vecante dhe trendy.
Nese i shtoni dhe nje kapele me besoni maskimi ka efekt absolut,me syzet Dior Soreal pastaj mbushet kupa dhe urat e Lanes te behen korridoret drejt pasarelave.
Nese dikujt i duhen takat apo nje parfum per te humbur ne endrra ,nje blogereje i mjaftojne dhe nje pale atlete. E nese me keni ndjekur edhe palltoja nuk eshte me poshte per nga rendesia.Sic ndodh dhe ne jete jo cdo martese me shkese rezulton e keqe,e mbani mend muhabetin e palltos Camel qe ishte dashuria por qe une s'po e kapja dot dhe perfundova me nje Lilac (pra shkesa) Kjo eshte martesa :) e cila me ingredientet e duhur mund te kthehet ne nje dashuri me te madhe se Pallto Camel qe eshte kthyer si pare e kuqe.
Dhe si cdo dasem per te qene te duhet nje fotograf profesional dhe kete rradhe falenderoj Sonin i cili u disponua te shkrepte fotot e setit  te sotem.
Ju uroj  te gjitheve nje fundjave te kendshme me te dashurit tuaj

Photography is courtesy of Sonny K.Elson
1 comment:

Total Pageviews