Tuesday, August 18, 2015

The White KNIT Dress


Ti nuk ke nje Knit Dress unless  ai nuk eshte i bardhe dhe me te cara anash.Mos te thellohem me teper dhe te kerkoja ne te pak golf e nje zinxhir pas pasi keshtu do  e ekzagjeroja...apo jo?!
Fustan akriliku ne vere?! Pse jo ne ditet pak me te fresketa duket se fustani i bardhe eshte nje zgjedhje sa casual aq dhe chic. Une e solla te kombinuar me kepuce me leo prints por me besoni qe ngjan po aq bukur dhe me sandale te sheshta.Nuk me besoni checkoni ne fund :)
Modelet me te mira te flokeve per kete vere jane ato messy dhe natyral ndaj nje Messy Low Bun shkon me cdo teme.
Syzet nga Fendi ma lehtesuan punen pasi dhe ato vijne ne nje kombo leo me te bardhe.
Ju si mendoni thumb up apo down?!


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews