Thursday, August 20, 2015

Wide Leg Trousers

Pantallonat e gjera kane ardhe kete vere me gjithe triumfin e tyre  per nje look fitues. Nese vitet 70 jane konsideruar gjithnje vitet e revolcionit te modes duket se gjeresia e pantallonave ka qene dhe vula per kete lirshmeri shprehje. Me bel te larte dhe te bardha duken si nje artikull gati gati luksi.Gjithnje kam menduar qe pantallonat e gjera te nxjerrin te shendoshe,e aq me teper te bardha qe mendoj se kerkojne ekskluzivisht nje fizik prej modeleje. Gjithmone deri kur vendosa te mos e privoj veten as nga keto. Por duhet nje zgjedhje qe te valorizoje produktin ne fjale e jo te me murose me gjithe to ndaj nje crop top ne ngjyre roze pastel me te njejtin kontur ne kepuce e portret duken si formula magjike.
Kurre mos lejoni tu tregojne te tjeret cfare s'duhet te vishni por gjithnje jepini vetes nje mundesi duke pyetur me cfare duhet ta vesh :)1 comment:

  1. Me pelqen shume kombinimi i ngjyrave dhe i prerjeve 🌺

    ReplyDelete

Total Pageviews