Monday, August 10, 2015

Baby Blue Shirt Dress

Stili qe adhuroj eshte ai i paparashikueshem.Ti shikon nje kemishe apo nje fustan apo nje kemishe fustan dhe bllokohesh Po tani?!!! Ti je totalisht ne erresire me nje artikull te cuditshem ne dore te cilit duhet ti gjesh patjeter nje interpretim ndryshe. Ti adhuron cdo gje te gjere perhumbja ne te ty te fal lumturi ne kuptimin e plote te fjales. Cfare ti shtosh nje looku ne dukje inappropriate dhe jo te zakonshem nje looku aq te fresket e komod qe ta besh akoma me te cuditshem. Espadrilles syze optike dhe nje cante te zberthyer. Nese as kaq nuk mjafton atehere le te shtojme dhe dy kukulla qe vijne ne nje fryme me mamen por natyrshem me origjinale dhe te bukura.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews