Saturday, January 11, 2014

Collarless

Nje trend qe u konsiderua MUST per kete dimer ishte dhe trendi "PA JAKE",xhakete apo pallto mjafton te mos kete jake! Si mund te ndoshte ndryshe xhanem pas jakes se madhe gjigande apo jakes se gjate a nuk kish ardhe momenti per te gjetur nje arsye qe t'i hidhnim ne kosh te gjitha xhaketat e palltot per te thene serish qe Nuk e kam gjetur ate qe dua!
E mesa duket nga ky rreth vicioz ne nuk do dalim kurre ndaj mos e vrisni mendjen nese nuk keni nje xhakete a pallto pa jake serish dhe kjo do ja lere vendin nje trendi tjeter ndaj i keni kursyer vetes nje mundim me shume.
Me thene te drejten  ne motin qe ben ne Tirane eshte me e thjeshte ta provosh me nje xhakete,e cila pervec pa jake vjen me printe germash dhe me ato tegelat katrore qe mendoj se e keni vene re qe kane pushtuar copat per bluza e fustane .Nuk e di dhe jam kurioze te di si do mund ta kishte emrin ky trend ?!
Keni ndonje ide ...
.

2 comments:

 1. Fundi super fantastik, modeli dhe ngjyra!!!!

  www.theromrom.com

  ReplyDelete
 2. Shume bukur Estela!!!
  Ciao nga Eni

  http://eniwherefashion.blogspot.it/

  ReplyDelete

Total Pageviews