Monday, January 6, 2014

New Beginning

Gjeja me e mire qe mund te beni pas festave eshte padyshim te mbani ritmin.Ok te kuptohemi sakte jo ritmin e puneve te fundvitit e as te gatimit por ritmin e pispillosjes dhe ndricimit ne veshje.Ku ka me mire se te fillosh vitin me ngjyra te ndezura e paster dhe me pak "nota glam" si per ti uruar vetes qe cdo gje te shkoje mbare.
Ndaj mos harroni ne keto jave te para te vitit te kuqin e buzeve dhe veshjet qe ju bejne te ndiheni te bukura edhe me barkun e fryre paksa :) Si thashe paksa?!! Nenkuptoja paksa si shume.
E keni parasysh ate shprehjen Be pozitive se gjera te mira do te ndodhin,une me thene te drejten nuk i besoj fare dhe kjo ideja e te qenit pozitiv me hap barkun ,instead une pelqej te them Be Real sepse vetem kjo ka rendesi te qenit te vertete.

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews