Saturday, January 4, 2014

Happy New Year 2014

Nuk eshte dhe aq vone per urimet e ketij Viti apo jo?!
Qofte i mbare per gjithe shqipetaret dhe ju deshiroj mbi te gjitha shendet e harmoni ne familjet tuaja. 
Edhe pse per mua nuk duket te kete nisur aq mbare sa shpresoja serish jam e lumtur qe me gjen prane familjes time ne krah te burrit qe dua me 2 kukullat qe me mbushin jeten.
Ndaj nuk mund vecse te falenderoj zotin cdo vit qe kalon per te mirat e me pak te mirat qe na shtron rruges e duke pritur me padurim cfare ka rezervuar per 2014!5 comments:

 1. Gezuar 2014! Mbaresi ne vijim, shendet e lumturi!

  ReplyDelete
 2. Per te pare gjithe keto buzeqeshje te cilterta s'eshte kurre vone te marresh cdo lloj urimi.
  Gezuar edhe ti e dashur, qe si gjithmone s'mbetsh c(h)ung po i tejkalon te gjitha aspetativat.
  Shpresoj qe ky vit te jete si buzeqeshja jote, pozitive dhe pashtershme!!!
  Te puth fort, urime.

  ReplyDelete
 3. Gezuar Estela, sa me sh gjera te mira x ty e familien tende.

  cupkat e vogela sa te bukura, foto te adhurushme.

  Xo xo lulu.

  ReplyDelete
 4. Gezuaaaar!!!! Sa me shume mbaresi! Dy bukuroshet e tua jane yjeeeee!!!!

  ReplyDelete
 5. Sto arrivando! familje e bukur! Qofte nje vit i mbare Estela!
  Pershendetje nga Eni

  http://eniwherefashion.blogspot.it/

  ReplyDelete

Total Pageviews