Thursday, October 30, 2014

Deep Green

Ngjyra ime e preferuar kete sezon do jete jeshilja e erret. Pervec nje ngjyre tjeter qe do e zbuloj me vone kur ta realizoj :)
E kam vendosur sapo te shikoj dicka ne ngjyren e ullirit nuk do ta fal dhe do ta posedoj urgjentisht.Keshtu ndodhi me kepucet e Sigerson Morrison e keshtu dhe me syzet Celine e keshtu do ndodhe per cdo artikull ulliri qe do me prese rrugen ne 2 muajt ne vazhdim :)
Nuk e di nese dhe ju ju jep te njejtin efekt jeshilja e ullirit por mua me pecjell nje thellesi e ndenje te plote perfshirje sa te ftohte aq dhe bindese qe nuk mund ti rezistosh,nje ngjyre e pjekur dhe e vednosur e cila vjen ne linje me nje outfit serioz dhe klasik njekohesisht.


3 comments:

  1. Po çanta çfarë ngjyre duhet të jetë në këtë rast Estelë? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Une do e preferoja te vogel te verdhe mustarde po ajo si e vrare ka pak kemisha dhe nga ajo ngjyre :)

      Delete

Total Pageviews