Thursday, October 23, 2014

Grey and Camel

Duke qendruar ne kombinimet e lehta ato qe ste rendojne mendjen as shpirtin por jane ende nje territor i pashkelur per shumicen prej nesh preferova te sjell sot si rremujshem kombinimin tim te preferuar Gri me Camel apo Karamel apo Nude quajeni si te doni.
Thashe Si rremujshem sepse vertet nuk mendoj se eshte sjelle vertet rremujshem edhe pse miksimi i stileve me balerinat me maje duket se te lene pak te surprizuar.Grija rralle here vjen e kombinuar me Camel pasi mendohet se  te dyja jane ngjyra neutrale e smund it gjenim ne nje kombinim,por mjafton nje thyerje e bukur e materialeve apo dhe e nuances se grise me te bardhen dhe veshja vjen me shijen e duhur te syri i publikut.
Nje fund maxi nuk do vinte kurre me nje xhakete oversized te gjate vetem nese le te themi kjo i ka menget te perthyera dhe vjen ne 2 tonet e fundit atehere vertet qe rremuja behet e pranueshme dhe e pelqyeshme.Une e preferoj shume kete stilin e papercaktuar i cili duket sikur ke veshur cte ka dale para e nderkohe ne fund kupton qe ne fund te fundit i ke dhene vetes nje mundesi edhe me Camel e Gri.
Syzet Jimmy Choo duket se i shtojne zjarrin kesaj veshje te parrezikshme por te ngrohte,dhe serish MAC Heroine vjen per te shpetuar kombinimin e guximshem.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews