Friday, October 3, 2014

Floral Sunset

Kur thashe tek Albani qe une mund te blej dhe disa masa me te medha nuk bera shaka,madje pjesa me per te qeshur ishte qe dhe shitesja kish menduar qe kete "gjene" mund ta marre vetem Estela.
Kjo gjeja ne fakt une mendoj qe eshte e mrekullueshme pasi ka lule te qendisura ne te dhe mund ta kombinosh fare lehte me cdo ngjyre.Ne rastin tim qe kam kepuce ne cdo ngjyre te fustanit zgjedhja behet pak me e komplikuar.He pra ma qani hallin :)
Por duke pare qe forma e fustanit eshte smokey dhe oversized mendoj se platformat do i rrinin shume mire,e nese platformat vijne ne nje te verdhe limoni atehere jemi mese OK.
Por kjo vetem per setin pasi vertet platformat jane te tmerrshme per ne rruge nderkohe qe nje pale skarpina me pak take vijne per te sheqerosur veshjen duke ofruar komoditetin e daljes me femijet por dhe te asaj gotes se veres ne darke kembe mbi kembe.
Tani ok duhet ta pranoj qe duhet te kisha vene dhe nje hudher se darka nuk shkoi 100 % sic e kisha menduar.2 comments:

  1. Yll te treja. Love the dress. Tani qe e mora vesh qe qenka dhe nje mase me e madhe mezi po pres ta shoh tek shop my closet.

    ReplyDelete
  2. Ty te duhet hudher perdite! fustani ASOS?

    ReplyDelete

Total Pageviews