Sunday, January 4, 2015

Rooster Time

Posti i pare per 2015!
Duket se ky vit ka nisur shume mbare per mua e familjen time dhe nje fillim po kaq te mire meriton dhe blogu i cili kete vit hap siparin me nje set profesional per Revisten Elite qe sapo ka dale ne treg e ku mund te gjeni nje shkrim shume interesant me sugjerimet e fundvitit.
Se pari do doja t'ju uroja te gjitheve qe 2015 te jete vertet nje vit i mbare,i mbushur plot me miresi e dashuri dhe shendet ne familjet tuaja!
Per ato qe me ndjekin ne rrjetet sociale e dine qe KY eshte viti i pare qe une provoj te bej kulacin e pare ne jete,gje qe duhet te them ka emocionet e veta nese aty ka dhe 4 docka te vogla pervec te miave.
Pastaj meqenese pasioni im per kushinen eshte thuajse zero duhet te them qe kulaci doli si nje tulle e vertete,pastaj c'prisnit ju nga nje perzierje miell uje dhe sode :( 
Si neper filma vjen dikush dhe zevendeson kulacin dhe une bej figure te shkelqyer te partneri im :) 
Por te leme menjane kulacin dhe te perqendrohemi te Mbreti i mbremjes "GJELI" a nuk mendoni dhe ju qe nuk ka outfit me te mire se stilimet e Natalia Alaverdian per brandin A.W.A.K.E qe ne qender kane gjelin.
Rusja mendoj se i ka ardhe ne ndihme shqipareve te cilet duket se gjelin kane dhe simbol te festes se nderrimit te viteve.Ndryshe nga vitet paraardhese duket se shume te rinj e gjejne veten te sheshkat edhe ne kete nate,ndaj opsioni i brogues me corape duket mjaft interesant pa i ulur sharmin veshjes nese shoqerohet me nje Full Cycle Skirt me kopsa para dhe xhepa stilim i Dior.
Kapelja me strehe te drejte dhe syzet nga Gucci duket se ishin eksperimenti me i mire per kete Fillim Viti
Shpresoj te pajtoheni me mua.
Love you all!

Photography is Cortesy of Sonny K. Elson No comments:

Post a Comment

Total Pageviews