Saturday, June 20, 2015

Giveaway Giveaway

Cfare dreqin kam qene duke menduar ndersa kam blere kete fustan vetem nje zot e di!
Por lajme te mira !
Nese per mua ky fustan do te ishte nje denim me vdekje per dike tjeter si Nicole apo kjo bjondja eshte nje alternative e mire per cdo Koktejl apo Darke. Nuk po e vras mendjen ku do e perdorni ju pasi me vjen sh keq qe vete nuk e vesha dot asnjehere ne perpjekjet e mia te kota per tu dobesuar :P
Gjithsesi ju ftoj miqesisht dhe perzemersisht te merrni pjese ne kete Giveaway thjesht duke lene ne komente adresen tuaj te mailit. Perzgjedhja do jete e rastesishme di gjithmone nga Sharmin te dielen 28 Qershor ne oren 23:00
Ju falenderoj pafund qe me ndiqni.

Fustani eshte versioni ngjyre krem mase UK 12

53 comments:

 1. Ahhh sa i bukur :) armanda.sharko@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Such a lovely dress dear! 😍 a.arbenita@gmail.com

  ReplyDelete
 3. Shume i bukur 😍 albagjc@gmail.com

  ReplyDelete
 4. evamuratig@gmail.com 🎀🎀 beautiful!!

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. Kumikristiana@gmail.com 😻😻😻

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. my size!!! yep yep....!!! :) sonilameco81@yahoo.com :)

  ReplyDelete
 9. luzi_sonila@yahoo.com po e ve prap :P

  ReplyDelete
 10. gjyljana94@gmail.com

  ReplyDelete
 11. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 12. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 13. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

Total Pageviews