Thursday, June 11, 2015

Green Dress

Nje fakt interesant i blogut dhe i fotografise ne vecanti eshte dokumentimi!
 E ne rastin e blogjeve te modes ky proces behet me sensitiv kur behet fjale per dokumentimin e stilit.
Fundja edhe pse nje blog mode ,mbetet nje udhetim spontan drejt njohjes se vetes ,por dhe gjetjes se stilit tend.E ndersa ecen shikon qe perserit te njejtat hapa,hapa ne te cilet ndihesh mire vetvetja shikon qe ndoshta dhe po percakton stilin tend e veten tende!

U ndalova nje moment ne kete mendim ndoshta krejt te parendesishem pikerisht sepse fustani i sotem ka qene nje prej veshjeve te para ne blog. Para 3 vjeteve atehere kur une i kisha floket me ombre dhe me vije ne mes, i beja me onde te medha vete dhe akoma kisha ndroje per fotot e ne ate postim duket  kam zgjedhur ballkonin e shtepise.
Po jua le ju gjykimin e evolimit apo udhetimit nese jemi ne rrugen e duhur ;) e nderkohe ju ftoj dhe te lexoni postimin e dikurshem.
Posti ketu 
1 comment:

  1. Ti dhe shija ime keni evoluar ne kohe. Me pelqen me shume tani. Sandalet yll fare

    ReplyDelete

Total Pageviews