Wednesday, June 17, 2015

Pleated Dress and Sneakers


Kur vjen puna te nje fustan me pala korente duket se eshte aq femeror sa nuk do guxoje kurre,thashe kurre ta vishje le te themi me... atlete!
Por ka dicka ne kete fustan qe do te shtynte ta beje,prerja e tij poshte perngjan me uniformat e tenisteve ndaj ka dicka qe me thote qe sdo ishte ndonje gabim fatal.
Une  provova,i shtova dhe kapelen e kashtes per te bere nje miks sa interesant aq dhe te pakonsumuar.
Tani me thoni ju nese ishte nje ide e mire apo e keqe ;)
5 comments:

 1. Very nice! You have a strong sense of freedom and styleEstela! Way to go!

  ReplyDelete
 2. luzi_sonila@yahoo.com Ishalla po fitoj :P Te kam shkruar e para love you Estela. muah

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shume mire ke bere por pse nuk e vure te posti i fustanit me mire :)

   Delete
  2. Shume mire ke bere por pse nuk e vure te posti i fustanit me mire :)

   Delete
  3. Estel nuk e gjej postin e fustanit.Help me

   Delete

Total Pageviews