Tuesday, July 24, 2012

An error has occurred

Pershendetje,

se pari mendoj se ka ardhur momenti per nje falenderim per gjithe leximet dhe komentet e bukura qe keni lene,kjo vertet me motivon te shkruaj e te sjell stil e buzeqeshje ne diten tuaj.E s'mund te le pa pershendetur ne vecanti ketu lexuesit nga  India Rusia Belgjika Suedia Izraeli Turqia (ndoshta me lexon dhe Ezeli nje dite :)  te cilet me duken vende qe jo detyrimisht jane lexues shqiptare.

Posti i sotem eshte per ngjyrat Neon nje trend i veres qe mesa duket e gjen zbatimin tmerrsisht gabim ne rruge.E historia do fillonte me sakte keshtu,une personalisht nuk do blija kurre nje veshje neon vetem nese online do kisha bere ndonje Gabim sic edhe ndodhi.

Keshillat per Neonin do ishin:
Vishni neon per te vene ne pah te nxiren e plazhit por do mjaftonte nje rrip, nje aksesor, ose pjesen siper ose pjesen poshte ,pls jo te dyja.
Nese zgjidhni neon PLS zgjidhni nje ngjyre NEON jo 3-4 neone ne nje veshje PLS e kuptoni cfare i shkaktoni tjerit.
Pse duhet te blesh nje cante apo kepuce NEON kete investim s'kam per ta kuptuar ndonjehere.
Jo THONJ NEON pleassseeeee zgjidh ngjyrat e veres limon mustarde gurkali bojeqielli korale cfaredo por JO Neon.

Me Neon e sigurte qe bie ne sy, por kjo s'do te thote qe bie ne sy per mire :)

Kalofshi bukur dhe mos harroni te reflektojme ne veshje driten e brendshme NEONI nuk mjafton:)
18 comments:

 1. Une personalisht nuk jam sh fanse e veshjeve neon, ndoshta per faktin se I kam pare shume te keqperdorura:(((( gjithsesi kjo lloj veshje eshte goxha e rrezikshme pasi o te tregon mire ose te tregon ordinere:))) duhet pat kujdes sepse nje fije I ndan gjendjet e siperpermendura! Ne kete rast dua te te komplimentoj pasi me pelqen shume kombinimi qe I ke bere! Bluza e bardhe e balancon!

  ReplyDelete
 2. Per mua kjo eshte nje ngjyre qe te fut ne siklet, duhet te marresh shume vesh nga ngjyrat qe ta tentosh ta veshesh!
  Aq me teper qe eshte ngjyre arixheshkash, ato po ju ndrin kjo si ngjyre:-))

  ReplyDelete
 3. Can someone tell me which part is picture 6???

  ReplyDelete
 4. Dude, that's the top view. Those are her great boobs :)

  ReplyDelete
 5. të paktën Anonymous e zgjidhën fjalëkryqin mes tyre! Jam dakord që nuk është një ngyrë e përshtashme për tu derdhur në të gjithë trupin, por pjesërisht, dhe me një bronxim të lehtë të lëkurës (pra në fillim të sezonit të plazhit) do ishte OK.

  Shpresoj ta kesh ndjekur ceremoninë e presidentit të ri: besoj se kishte shumë element për Dress Code (lexo: kot) dhe material për një shkrim :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nuk e pashe ceremonine e plote po nga fotot ne Balkanweb vetem perfaqsuesit e FEVE mu duken mire.
   Zonja e pare me zhapone GABIM po kush t'ja thoshte Nishani :)
   Nejse mendoj se Gruaja e veshur me keq mbetet ajo qe iku per gjithe performancat ne publik.Estela.

   Delete
 6. I love the skirt, neon or not :P the combination is a great idea and i must say picture 6 had me wondering for a min lol xoxo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alida, So what did you think it was :D.
   Estela, Great pics :)

   Delete
 7. me kete lloj neoni dukesh si polic trafiku apo si punonjes i komunales
  ti ben zgjedhje shume te mira po kjo nuk me pelq
  as te ato vajza qe e kam pare ne rruge keto dite

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gjithe shkrimi eshte kundra Neonit dhe titulli e thote qe ishte thjeshte nje GABIM :)
   Estela.

   Delete
 8. Estela tek vitrinat ne foton tende pashe nje fustan trengjyresh: Roze bardh e zi. Tani une keto dy dite kam nisur "nje cmenduri". Marr ere nga rrobaqepsia por di shume mire te imitoj dhe qe thua ti, po e kopjoj. Nese del bukur do ta dergoj nje foto per blogun. Jam duke e perfunduar. Nuk di a e kuptove per ke fustan behet fjale, por nese po kam nje pyetje. A mund te me ndihmosh pak se cfare ngjyre duhet te jene sandalet, canta apo aksesoret per ta shoqeruar fustanin ne fjale? Faleminderit qe ke hyre ne jeten time, ke falenderimet e tim shoqi, sepse kam nja shtate vjet qe takohem me koleget e tij, profesoret me ne ze ne Itali dhe hera e pare qe la mendte pas asaj c'kisha veshur dhe kombinimeve, me te cilat ti me ke njohur. Pra faleminderit nga une dhe im shoq, fale teje jemi dashuruar marrezisht pas njeri tjetrit :-) Well done girl ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Elda, po 2 fotot e fundit ishin shembuj per te mos u ndjekur ne fakt,gjithsesi modeli qe ke zgjedhur eshte me i mire se ai neoni. Ti qepesh vete s'eshte fare cmenduri ama me duhet te te sugjeroj disa modele te tjera. Te falenderoj qe me ndjek dhe qe te ka sherbyer per mire.

   Delete
 9. Wow, are they really that big or is it camera trick :D.
  How did you click that picture?
  Btw is that you in picture 7?

  ReplyDelete
  Replies
  1. :).
   Well what should I make of that, camera trick or the real thing :).
   So Is it you in picture 7???

   Delete
 10. Duncan, you were right dude, she indeed is beautiful and yes she does have great assets too!!
  Estela you are very beautiful and if this is an error, then you should commit such errors more often :)

  ReplyDelete
 11. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Boriana, what did you say that had to be deleted by the admin?

   Delete

Total Pageviews