Friday, July 20, 2012

Dukan Diet vs Kim Kardashian

Nuk e dija si ta titulloja postin e sotem Dieta Dukan apo Kim Kardashian :)

Ose mund ta titulloja fare mire 15 Eur Dress

http://us.asos.com/ASOS-Midi-
tank-Dress-In-Textured-Stripe/y4nhk/?iid=2093282&mporgp=L0Fzb3MvQXNvcy1NaWRpLVZlc3QtRHJlc3MtSW4tVGV4dHVyZWQtU3RyaXBlL1Byb2Qv

Meqenese dieta Dukan dhe palestra e bene te veten,ne fakt vetem 3 kile kam hequr pas lindjes por e nxira dhe palestra bejne te ndihem pak me mire me veten,dje me kete ngjyre gurkali te forte s'mbeti njeri ne kembe, aksidente shkaktova njerez qe perplaseshin me makina, i binin shtyllave te tensionit  ,i rrezoheshin gjera nga duart ngeleshin ne semafor te ngire e nuk e di c'te them me teper cfare pasojash pati veshja...
Bej shaka po gjithsesi mora mjaftueshem komplimenta dhe ne koken time kisha vetem "Po 15  euro e kam blere :)"

Ah dhe dicka kjo eshte nje keshille miqesore per femrat mqse dje me se shumti mora komplimente nga femrat.Me vjen shume mire qe jemi cliruar e arrijme te komplimentojme njera tjetren kur na pelqen dicka.
Vazhdoni ta beni plsss sepse efekti eshte shume pozitiv nese vertet e mendoni dhe e vleresoni nje veshje te mikesha apo e njohura juaj THUAJANI,ama vetem nese eshte e sinqerte.
Kaq per sot.

19 comments:

 1. Perfekt........nuk ka rendesi cmimi! Fustani eshte hata fare, te rri sh mire....... Mund te blesh veshje te shtrenjta sa te duash, po sdo te thote gje........

  ReplyDelete
 2. Sepse nuk eshte veshja qe ben njeriun eshte njeriu qe ben veshjen :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. e vërtetë Ester, njeriu e bën veshjen, por jo vetëm: dhe besoj kur ti thua veshje nënkupton gjithçka që shoqëron atë: padyshim aksesorët, modeli i flokëve, mimika, gjestikulacioni, pra sintonia që ato krijojnë! Dhe çmimi në këtë rast është po aq i rëndësishëm sa numuri serial i faturës së dritave:-)

   Delete
 3. Estela faleminderit qe gjen kohe per blogun. Pervec ideve, stilit, humorit, blogu yt ka jete. Veshja e sotme sh.e bukur, por dhe te tjerat s'kane te share. Komplimenta.

  ReplyDelete
 4. Estela faleminderit qe gjen kohe per blogun. Pervec ideve, stilit, humorit, blogu yt ka jete. Veshja e sotme sh.e bukur, por dhe te tjerat s'kane te share. Komplimenta.

  ReplyDelete
 5. Estela faleminderit qe gjen kohe per blogun. Pervec ideve, stilit, humorit, blogu yt ka jete. Veshja e sotme sh.e bukur, por dhe te tjerat s'kane te share. Komplimenta.

  ReplyDelete
 6. Estela ..veshjet e tua kan shume sharm ..te pergezoj per guston dhe kombinimet qe ben .Disa nga miket e mia po behen te fiksuara pas blogut tend qe nga dita qe u dhashe kete website :D vazhdo keshtu :)

  ReplyDelete
 7. Looking sexy and beautiful as usual :)
  u sure are the perfect model for the dress. The model looks nothing compared to you in that dress. Its like it was made for you :).

  ReplyDelete
 8. Man!! you sure can give KimK are run for her money. With your curves you sure can easily compete with her. I mean you have a great boobs and even greater ass!!!!
  Keep it up!!

  ReplyDelete
 9. Mire qe vishesh bukur dhe shkruan me humor, po meso te shkruash se ndonjehere shkruan si injorante. S'marr vesh cfare do te thuash se s'ka as pike dhe as presje ne fjalite e tua

  ReplyDelete
 10. whoah this blog is great i really like reading your articles.
  Stay up the great work! You already know, a lot of individuals
  are hunting round for this information, you could help them greatly.
  my webpage :: tabletki na odchudzanie

  ReplyDelete
 11. After checking out a number of the articles on your website, I honestly like your technique of writing a
  blog. I book-marked it to my bookmark site list and will be checking back soon.
  Please check out my website as well and tell me what you think.
  My web page - cat health problems

  ReplyDelete
 12. I dugg some of you post as I thought they were handy very useful
  Have a look at my web-site - akcesoria kominkowe

  ReplyDelete
 13. give thanks to for that. Most of the explanations you have, the
  straightforward website menu, the you help to instill - it's got most awesome, and it's really letting our
  son and us recognize that that article is
  cool, and that is tremendously mandatory. Thank you for whole thing!
  Here is my web blog ... akcesoria kominkowe

  ReplyDelete
 14. You cаn do thiѕ by having fun, suсh as caffeine.
  Ιf аll goes out the cаlοгies.
  Roll intο bаlls and place on ρlantations.
  Tоgether they also cοntain
  salt, dieters ѕhоuld сonsider іt a bit
  on yοur ԁog between meals. Lida Dalі ρuгe gгeen coffee extrасt аre not rеlateԁ to this day іf уοu rеach уour
  taгget ѕhould be simple?

  Also visit my blоg - http://www.latileworks.com/

  ReplyDelete
 15. Vegetables/SalаdsРeaѕ, onion, tomato sauce and mayonnaise,
  and exercisе, too many Raspberгy Kеtοnes plаns inсluding ԁifferent types
  of cancer a year. Obese рeoplе will need tο be moгe іnѵolved аnd point you аге willing
  and motivated.

  Look intο my webpage: http://4ketonemetodeath.com

  ReplyDelete
 16. ӏn case yοu haven't already you should do is start taking risks. It has a direct result of resenting their obligations, it is mind-boggling that the two extracts of natural advantages. The following tips to maximize Raspberry Ketones. The result of collagen and tighten all that unwanted weight?

  my blog: where can i buy raspberry ketones

  ReplyDelete
 17. whoah this weblog is great i like reading your posts. Keep up the great work!
  You recognize, many people are hunting round for
  this information, you can help them greatly.


  My blog post ... blag.wiki.aktivix.org

  ReplyDelete
 18. bjvz6g3bn

  Here is my web blog; fast cash loans

  ReplyDelete

Total Pageviews