Friday, July 13, 2012

My Biggest Fan ...

Mirembrema,


ua tani ne darke qe te gjithe po flene po ndihem si Carrie Bradshaw :)

Ok po e nis shkrimin keshtu...

...sic e kam permendur dhe ne postin DIY Guy ky djali do te me konkuroje me cdo kusht.
Ndoshta kjo ka dhe avantazhet e saj pasi gara ne cift ndodh qe t'i diktoje te dy partnereve te jene me kerkues ndaj vetes dhe ndaj tjetrit.
E une s'kam c'te kerkoj me shume pervecse te mesoj prej tij,e te frymezohem.
Ndaj keshilla e radhes do ishte nese jeni cift luani duke u kombinuar me njeri tjetrin duke mbajtur te njejtin stil dhe te jeni pasqyre e njeri tjetrit.Mos vraponi duke e lene partnerin pas,keshilla vlen per te dy sekset por merreni perdore e permirsojeni pasi pamja eshte dicka qe mund te ndryshoje. Mos e eklipsoni tjetrin po behuni 2 diej qe te verboni te tjeret.

Ne rastin tim cdo mengjes kur shkembejme puthjen e "mirupafshim" gjysma e shkelqimit iken me te ...


2 comments:

  1. Ne pergjithesi ndodh qe aksidentalisht e shikon veten me partnerin te kombinuar njelloj, kjo e juaja me konkurence eshte shume interesante dhe mbi te gjitha shume e bukur,
    Keni shkelqyer me thene te drejten te dy!

    ReplyDelete

Total Pageviews