Sunday, December 29, 2013

His Friend

E dini si duhet te visheni nese ftesa i ka ardhe atij?
Dhe Ky i juaji gjen dhe gjilperen ne kashte nese i mbushet mendja ndaj menyra me e sigurte qe mos te te ktheje pa shkuar ende ne feste eshte te kesh look-un e princeshes. Po po me kuptuat sakte me Te duhet te ndjekesh manualin e mbretereshes si e gjatesine si me dekoltene ndaj dhe per mua ishte e thjeshte Kate Kate Kate.
Nje fustan ngjyre decente me gjatesi decente dhe dekolte decente madje dhe me kopsat e njepasnjeshme te kurrizi ato te veshura me copoen e fustanit qe e bejne akoma me mbreteror fustanin duhet ta benin te lumtur partnerin tim... e thashe mire duhet... por jo se e bene vertet :(

7 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Dukesh yll Kate ;)
  Do doja të shihja më shumë foto nga fustani, detaje dhe këpucët.

  ReplyDelete
 4. Go at hell Kate,Estela jone ta kalonte 100 here..Dukesh mrekulli :)

  ReplyDelete
 5. Fustani shume i bukur, me pelqyen te gjitha fotot, gezuar!

  ReplyDelete
 6. Nese ka dicka qe jam plotesisht dakord me ty, eshte stresi qe i fusim ne femrat vetes kur ftesa i ka ardhur atij. S'jemi kurre te kenaqura me c'kemi ne dollap, dhe sikur se bashku me ftesen ka ardhur edhe damllaja per te patur fantazi ne kombinimin e veshjes, per te mos folur ketu pastaj persa i perket makiazhit, flokeve, formes fizike apo aksesorve, jemi full stress!!!! Pale pastaj nese kemi kaluar gjithe keto pengesa sikur te kishim kaluar nje seance nga psikologu, vjen ballafaqimi i se vertetes ai me bashkeshortin!!!
  Mendoj se ti Estel i ke kaluar te gjitha ne menyre perfekte dhe AI thjesht do te kishte gabuar mos t'ju kishte marre me vete apo te kishte refuzuar ftesen me nje Princeshe si ty.
  Kesaj i thone kur dikush ka klas s'do te thote se ajo vjen me kuroren e monarkise ne koke....
  Cdo gje shume e bukur, festa, te pranishmit (sidomos ajo vogelushja e cjerre mbi elefant...po kolovitej mbi nje fije merimange....) dhe sigurisht familja juaj.

  ReplyDelete

Total Pageviews