Wednesday, February 26, 2014

Camel Coat

E dini cfare eshte me e parezistueshme se e bardha ne dimer?!
Ngjyra Camel apo thene shqip ngjyra deve e cila vjen ne postim e sotem ne nje pallto trecerekshe me rrip ne mes qe eshte konsideruar dhe pallto me IN e sezonit.
Nje MUST pa te cilen s'duhet te marresh guximin te dalesh nga shtepia,nje objekt i deshirueshem dhe lehtesisht i kombinueshem me cdo veshje apo kepuce.
Ndaj nuk do me vinit faj qe dhe une u tundova e nuk rezistova dot ,duke  ju bashkangjitur keshtu  turmes se te "te lajthiturave" pas Camelit.
Po ju c'prisni...
2 comments:

Total Pageviews