Thursday, February 20, 2014

Pasta Fatta in Casa

Ky eshte nder te paktat poste qe ju do gjeni ushqim ne blogun tim,dhe kjo eshte mese e kuptueshme duke marre parasysh sesa qejf e ka kete subjekt personi ne fjale pra Une.

Dhe arsyeja e vetme pse une marr guximin te postoj keto foto te pastave te bera ne shtepi eshte vetem nje: Guxhinierja NUK JAM UNE!
Madje per te qene e sinqerte edhe duke  fotografuar gjithe procesin me zuri koka e jo me t'i beja vete.Ne nje fundjave simpatike te mikesha ime e cila edhe ajo ka 2 vajza si une dhe nje burre Lenci po jo si timin :) sigurisht, gjithcka qe mund te beja serish ishte te vija nje Kapele "Baseball Cap" e cila shkonte sh mire me kemishen xhins e strece por shkonte mjaft mire dhe me rolin qe kisha si fotografe dhe ekzekutuese pjatash e njekohsisht entertainer e femijeve.

Tani nuk e di cfare frymezimi do merrni nga ky post te beni pastat ne shtepi vete apo te blini nje kapele bejzbolli zgjidheni vete :)

4 comments:

 1. pershendetma pak Vangjelin :)

  ReplyDelete
 2. Perfundimisht, ti je nje fotografe shume e mire dhe Kela nje amvise e papare :D

  ReplyDelete
 3. Kuzhina fantastike, pjatat qe te ngacmojne oreksin, dhe te gjitha keto duken bukur fale aftesive te tua paparazzuese :)

  ReplyDelete
 4. Sa foto te bukuraaaa, ♡♥♡♥♡ un dua guzhinen e gatimin aq shume sa dua dollapin plot me roba. Pergezime guzhinieres, edhe x guston e mobilimit te shtepise guzhina e gjithc rreth e rrotull, sh atmosfer famigliare love it.

  ReplyDelete

Total Pageviews