Tuesday, February 18, 2014

Zig Zag Maxi Coat

Ndoshta do ishte me e arsyeshme qe sa kohe te me rriten floket te bej nje pauze te gjate,por me thene te drejten mendoj se ju qe e vizitoni blogun nuk kerkoni shkelqimin e revistave te mods, por prakticitetin e nje personazhi real.
Dhe ne kete rast deshira per te bere nje post me pallton e gjate me qimen e shkurter zig-zag ishte me e forte sesa gjendja e mjerueshme e flokeve ne rritje,te cilen nuk e sfumojne sadopak  as syzet Gucci :)
Posti ka disa dite qe pret aty i pashprese vendimin per publish apo jo dhe me thene te drejten vetem sepse  dje e kisha publikuar gabimisht sot mora mundimin te mos fshihem me :)

Ndaj sot s'me mbetet vecse t'ju them shijojeni ose keperdijeni si te deshironi :)

Kalofshi bukur.

1 comment:

  1. ....ate te Esteles.
    Mos ishte kjo valle fundi i fjalise se lene pergjysem?

    ReplyDelete

Total Pageviews