Tuesday, February 4, 2014

Dita e Shtate

Ndoshta sic mund ta dini tashme ,te dielen isha e ftuar ne programin  Dita e Shtate ne Agon Channel per te folur per Forcen e Imazhit.
Eshte dalja ime e pare televizive pas me shume se 7 vjetesh mungese ndaj Behave!.
Nuk e di sa prej jush do kene deshiren apo nervat te ndjekin Talk Shown i cili zgjat rreth 25 min te cilin mund ta gjeni ne linkun ne fund,por une do jem ne pritje te gjithe kritikave dhe opinioneve tuaja te sinqerta  ne lidhje me temen.
5 comments:

 1. Nuk as nevoja te BEHAVE ;) Perfundimisht,dua te te shoh ca me shpesh neper tv :)

  ReplyDelete
 2. kritika per programin po deshe se ti ishe yll, ne paraqitje, ne ate qe the dhe ne ate qe nuk te lane te thuash

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

Total Pageviews