Wednesday, March 25, 2015

Leopard Shoes

Nje nder keshillat e Olivia Palermos eshte Investo ne nje pale kepuce leopardi!
Dhe une bashkohem totalisht me te! Nese deshiron te blesh nje pale kepuce leopardi ato duhet te jene nje investim i vertete.Zgjedhja ime ishin nje pale Pumps nga Diane Von Furstenberg me qime sigurisht ne ulje me nje take jo shuuume te larte.Me printet e leopardit  rreziku qe te biesh ne krahun e gabuar eshte gjithnje prezent,pasi vija qe ndan elegancen nga vulgariteti ne printet e leopardit eshte vertet sa nje fije floku.
Duke deshiruar te qendroj nga krahu i elegances dhe fitimtareve solla nje kombinim sa te zakonshem aq dhe te pazakonshem. Printet e leopardit i shohim  shume shpesh me veshje te zeza ose te kuqe, i shohim dhe me jeans e kemisha te bardha,por nuk na ndodh shpesh ti shikojme me 3 ngjyra njeheresh.
Camel ,Burgundy dhe Gri! Nje kombinim qe kish kohe qe me kish ngacmuar nje miksim sa klasik aq dhe modern,ngjyrat i kemi pare shume shpesh me njera tjetren por takimi i te trejave me leopardin dukej nje risk i cili deshiron qe fijen e flokut ta beje kacurrel per te qendruar gjithmone nga ana e fitimtareve.
Ju si mendoni ?
Apo i keni gjithe syte te floket :D


1 comment:

  1. gjithe syte te floket......

    cfare i ke bere flokeve.... :O :O :O nuk me pelqejne fare jo jo jo jo.....

    Kepucet ok yll

    ReplyDelete

Total Pageviews