Tuesday, March 24, 2015

Stella for Estela

Ndihem aq e perkedhelur nga surpriza qe Stella's Atelie me kish pergatitur sa me duhet ta falenderoj shume perzemersisht .Pervec mirenjohjes per mendimin,vleresoj pafund dhe krijimin e saj shume te vecante te personalizuar per stilin tim.
Nje vajze e re ne moshe Stella Sallaku duket se premton shume duke veshur me krijimet e saj shume personazhe te Showbizit shqiptar. Ajo mori persiper te krijoje nje veshje pa me njohur e takuar me pare dhe rezultatin po jua le ju ta gjykoni.
Nje Fustan-Triko oversized me nje prerje asimetrike  me te  gjate para vjen ne bojeqiellen e bebeve ne nje material leshi. Une padyshim qe u entuziasmova shume kur e vizitova ne Atelie pasi kurioziteti si me shikonte e perkufizonte ajo ish i madh.Zgjedhja ishte befasuese nje fustan qe mbulon format por qe njekohsisht terheq vemendjen me origjinalitetin e tij pikerisht ajo qe me nevojitej.Asnje prove asnje mase nje fustan One Size dhe unique.
Une preferova ta vesh me skinny pants poshte e jo me strece pikerisht per ti dhene nota pak me official veshjes,Guccit bojeqielli me ingranazhe metali me lehtesuan punen per kepucet dhe duke i shtuar veshjes nje shall pellushi mendoj se outfit u kompletua.
Duke komplimentuar Stelen dhe njehere per krijimin e saj,fjalen e keni JU te dashura mikesha...
1 comment:

  1. Estela kjo ngjyra e flokeve te tu me duket kaq e embel sa ska, sa keq qe mua sme shkon ajo nuance se do te te kisha kopjuar :)

    ReplyDelete

Total Pageviews