Thursday, March 19, 2015

Total Black

Nese  Anna Wintour thote mos u vishni kurre me te zeza nga koka te kembet atehere askush nuk duhet te veshe total black ,vetem nese ... le te themi nuk punoni per Annen :)
Pavaresisht marredhenies tone me te zezen ajo eshte aty per te qendruar e perjetshme ekzistente joshese si nje fat i paracaktuar si nje fund!
Kesaj rradhe e zeza vjen vertet nga koka te kembet e thyer vetem me minimal gold ne syzet e Chloe-s apo ne Cuff Earing te cilin per mua eshte hera e pare qe e eksploroj :)
Kepuce-sandalet me gishtat e hapur ishin artikulli me i pare ne javet e modes dhe mendoj se do kene ndikimin e tyre dhe ne ambjentin tone duke qene se gjejne perdorim ne cdo stine.Jeleku i gjate gjithashtu eshte nje artikull i cili nuk eshte shume i konsumuar por qe gjithashtu ra ne sy nga NY ne Paris.
Kesaj rradhe me nje make-up disi me te renduar duket se e zeza ta percakton dhe kete task ne dileme te kapeles apo vethit jeni te lire te jepni gjykimin tuaj.

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews