Thursday, November 12, 2015

Backpack

Une qe nuk kam mbajtur cante shpine as ne tetevjecare (binjakja ime e mbante per te dyja) e gjej veten entuziaste qe po e eksploroj ne pjekuri.Eshte dhe ironik fakti qe mund te perkthehet si mode dicka kaq bazike dhe e vonuar si nje cante shpine.
Nese nuk do kisha pare 250 modele off duty ne fotot e streetstyle me ato fytyrat e zverdhura e cigare ne dore,kurrsesi nuk do me ngjallej deshira per nje Backpack.
Qe ta dini ju une kurrsesi nuk do entuziazmohesha per nje cante shpine nese ajo nuk do ishte me cmim shume te arsyeshem ,qe per mua do jete most probably nje perdorimshme :)
Me ponytail dhe superstars,nje maxi knit dress dhe Ray Bans askush smund te me ndaloje edhe me cante shpine :)
Falenderimet shkojne per Lorest qe realizoi fotot.


4 comments:

Total Pageviews