Wednesday, November 11, 2015

Camel & White

Camel me te bardhen e kemi eksploruar dhe me pare dhe suksesi ka qene i garantuar ndaj nuk eshte aspak cudi qe une i rikthehem me nje fustan  tjeter te bardhe dhe me nje pallto tjeter camel.
Nuk eshte aspak rastesi qe syzet nga Miu Miu vijne dhe ato te bardha me bezhe njesoj si kepucesandalet.
Ndaj nuk di cte shtoj per kete kombinim default! :)No comments:

Post a Comment

Total Pageviews