Saturday, February 13, 2016

Candy Rain

Vetem pse bie shi nuk ka asnje arsye ta privosh veten nga ndjesia e embel e rozes si pambuksheqeri. Ne ditet e zymta e me shi ndonjehere eshte veshja ajo qe mund te ta rrezatoje diten dhe ta ktheje ate ne nje dite waw vetem nese ti shton disa elemente apo ngjyra. Keshtu ndodhi dhe me mua kur me erdhen kepucet e reja me topth roze. Nuk me interesonte nese binte shi me gjyma dhe sigurisht s'mund tju lija vetem pa post kur kepucet shoqeroheshin me nje set te mrekullueshem Calvin Klein dhe syzet nga koleksioni i fundit i Dior. Tani me besoni qe veshja ta sjell vertet humorin ndaj vetem sepse bie shi nuk do te thote qe do rrime pa set. Dhe sakrifica shkon deri aty sa te marresh hua nje holl hoteli qe te cosh deshiren tende deri ne fund. Me thoni ju a kam bere mire ;)


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews