Monday, February 8, 2016

Vizioni i Pasdites

Serish duke folur per blogjet kesaj rradhe ne Vizion Plus.
Ashtu sic dhe premtova qe posti i rradhes do ishte pikerisht Vizioni i Pasdites ja ku jam me rrefimin tim.
Me lejoni te them qe Orinda ishte akoma me e bukur live sesa ne foto dhe paneli gjithashtu ishte shume simpatik dhe origjinal.Edhe kesaj rradhe ndame disa te verteta mbi kete forme inovative komunikimi qe per fatin tone ndoshta po fillon te funksionoje dhe ne Shqiperi.
Zgjedhja e emisioneve te pasdites faktikisht duhet te jete e thjeshte black and white ose monochrome,por hej une jam nje fashion blogger duhet te shpik dicka me shume,
Nje veshje te perseritur pse jo,e cila tregon se zgjedhjet e mira jane ato qe mund te perseriten vetem nese ke nje model flokesh te ri dhe kepuce te reja ...just kidding:)
Meqenese kepucet i kam blere gjysem numri me te vogel mendova se s'do kish rast me te mire per ti veshur sesa ULUR,ndaj emisioni i pasdites ishte rasti ideal.
Me shume sesa veshja kesaj rradhe u perqendrova ne ato qe u thane,ne disa te verteta qe shpresoj ti perdorin edhe persona te tjere qe duan ta provojne si eksperience.Eshte nje udhetim interesant i cili vetem te mbush dhe te ploteson.Per me teper ndiqni biseden ne studio dhe me thoni pershtypjet tuaja,

Vizioni i Pasdites

1 comment:

  1. E pashe emisionin dhe me pelqeu shume dhe jam shume dakort me ju ne faktin qe asnje blog shqiptar nuk fiton nga klikimet. Se pari googel se njeh gjuhen shqipe dhe se dyti dhe nese ke shume shikueshmeri duhet ndonje informaticen me pervoj te bej ato makinacionet qe mund te fitosh dicka por dhe keto shuma jan fare te vogla.
    PS: me pelqeu shume veshja dhe bluzja sidomos, te imagjinoja per ndonje Fashion Food, mousse ├žokollate pershembull. Te peshendes Adda's All

    ReplyDelete

Total Pageviews