Tuesday, February 16, 2016

Deep Blue

Fillimisht duhet t'ju pohoj juve dhe tim shoqi qe kesaj rradhe pallto nuk eshte blerje e re,keshtu qe s'mund te ma faturoje te shkarjet e sezonit.Pallto eshte vertet nje enderr qe pason nga sezoni i kaluar por mbetet serish super IN pikerisht sepse qimja s'ka qene kurre me ne mode.
Risia qendron ne te veshurin e saj me pantallona te gjera dhe atlete nje stil qe ne street style e has rendom,por ne jeten reale duket pak veshje e cuditshme apo e rrezikshme.Dhe kur keto iniciativa i merr nje mama e rrumbullaket duket se vetem topi maje kokes i mungon,e kush tha qe nuk mundet?!
Une kombinimin blu e erre me te bardhe e shijova pafund pikerisht per ekstremitetet qe propozon.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews