Wednesday, December 11, 2013

IL Piumino

Ka vetem nje menyre per tu veshur mire ne kete te ftohte...sa me ngrohte!
Pervec opsionit ideal te mos dalesh nga jorgani ekziston dhe nje variant alternativ jo fort i keq ai i te veshurit te jorganit.Po po pak a shume xhupat me pupla te gjate te japin te njejten ndesi ndaj  persa kohe Maison Martin Margiela propozoi vjet nje xhup jorgan shume te ekzagjeruar dhe te polemizuar ju pervec ngrohte do jeni dhe shume IN

2 comments:

  1. tek ti me pelqen shume dhe pavaresisht se i bardhe me percon ngrohtesi :D
    te uroj nje dite te bukur :D

    ReplyDelete
  2. Te komplimentoj per guximin qe ke veshur ato lloj kepucesh!! Mendoj se ka disa tendenca qe jane shpikur me teper per te prishur pune se sa per te rregulluar! Gjithsesi ti i ndjek me shume besnikeri propozimet e fundit te modes,qofshin te bukura apo jo per syrin e shumices! Megjithese edhe nqs jane tendenca,une mendoj se nuk duhet provuar cdo gje te vetja jote,se ndodh qe edhe mund mos te te pershtatet! Ky eshte teresisht mendimi im,me shume dashasmiresi per ty...Te pershendes!

    ReplyDelete

Total Pageviews