Saturday, December 7, 2013

Leather it up

Lekura edhe pse e konsumuar ne mase mbetet nje joshje e vazhdueshme pikerisht per faktin qe ka nje egersi te ciles smund ti rrish indiferente.
Por menyra me e mire mendoj une per te veshur lekuren eshte alternimi me materiale te tjera. Mund te jene pellush apo dantelle e rendesishme eshte te kete nje miksim dhe lekura te jete pjese e veshjes jo gjithnje dominuese.

Lekura eshte shume joshese edhe per fundjavat aktive pasi percon mesazhin qe ti nuk heq dore dot nga ekstravaganca edhe nese ne loje vihet komforti sepse ti je E forte.3 comments:

Total Pageviews