Saturday, December 14, 2013

Raiffeisen Party

E mbani mend surprizen e fundvitit ate te shumeprituren risine qe do sillja?
Harrojeni shkoi per dreq.
Ndoshta kam dhe nje shans per naten e nderrimit te viteve por kesaj rradhe nuk po premtoj gje.

Gjeja me e rendesishme qe mesova nga kjo feste eshte Mos bej plane!
Ndaj ndryshe nga planet qe do beja nje postim te gjate me duhet tju them qe nuk kam fare mundesi te shkruaj ndaj po ju le nen shoqerine e fotove dhe ne pritje te komenteve tuaja.

Kalofshi mire.8 comments:

 1. Stela komplimenta per makeup & smile.
  Ps. Kaq ftohte paska qene qe ke dal me duar ne xhepa tek shumica e fotove?

  ReplyDelete
 2. I love it! All that glitter looks perfect on you.
  The best make-up ever!
  Also I like that girl on pictures 5 and 6 :)

  Beautiful co-workers...

  ReplyDelete
 3. Sa shume fashion ne keto foto, do te shtoja qe jepni iden e nje kolektivi pune te nje fashion magazine sesa te nje banke, komplimente jeni filial fashion. Te shofesh fotot e kolektivit tim pasi jemi ne te njejtin sektor do te te binte te fiket. Me plq shume looku yt, po pres ate te fubd vitit.
  Xoxo lulu. ☆★☆★☆★☆♥

  ReplyDelete
 4. I love the dress! great pictures

  www.lifeisjustrosie.com

  ReplyDelete
 5. Do vendosja disa foto me pak dhe do doja te shikoja cik me mire modelin e flokeve..shume yll je

  ReplyDelete
 6. woooow Estela ...cte them perpara,floket me onde woww,fustani wooowwww,kepucet woow,ti wooow... :P skam asnje e pitet qe te jete ne lartesine tende...Je fantastike.Te adhuroj :)

  ReplyDelete

Total Pageviews