Tuesday, April 15, 2014

Camel Coat

Ka nja 2 arsye pse une nuk po ankohem per kete kohen e shpifur  
E para sepse sic ju kam bere me dije tashme jam pa aparat dhe mund te me gjeni pa grim e pa taka madje ne trajte thuajse te paidentifikueshme ,une qe vishesha per veten e jo per blogun.
Dhe e dyta arsye e mire kjo eshte qe mund te vesh akoma pallton time Camel qe spata shume mundesi ta shijoj e tani duket se po merr gjithe vemendjen e saj te merituar.
Sic kuptohet tashme kjo nuk eshte gjendja sic e kam veshur keto dite por sic e solla per revisten LIVING.
Pa asgje poshte vetem me taka e syzet Gucci veshja vjen si nje arratisje e kombinim fatal.
7 comments:

 1. E gjitha yll, klas pa fund ne keto foto :D

  ReplyDelete
 2. sa kushton aparati i ri? nese ne ndjekeset nuk e blejme dot me kontributet tona, pls be nice to Lenci and he will get a new one :).
  yll ti dhe fotot, por preferoja ato veshjet me te cilat shkon ne pune... prandaj bej si bej dhe gjej nje aparat te lutem. we miss u

  ReplyDelete
 3. pooooooooo na merr malli per ty. na DUHESH

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 6. oooo sa bukur floket keshtu si vitet '20. si skene filmi dukesh

  ReplyDelete

Total Pageviews