Wednesday, April 30, 2014

Albtelecom & Eagle Mobile Red Carpet

Duke qene nje dashamirese ose adhuruese e Tapeteve te Kuq,me besoni jo nga ato te deshperuarat por nga ato enderrimtaret e vogla sapo me erdhi ftesa nga Landmark Communications qe do kishte nje event te rendesishem pak Gala filloi dhe gjithe aktivizimi i procesit How to Dress for a Formal Red Carpet

Te kuptohemi drejt eventi ishte te Muzeu Kombetar motivi ishte pak jo perfshires ekskluziviteti i Reklames se Albtelecomit dhe Eagle Mobile pra nuk ishte ndarje cmimesh Oscar :) ndaj dhe vendimi ishte i veshtire .Une nuk jam ne peshen ideale dhe mbi te gjitha ne gjatesine optimale te flokeve.Shkurt muhabeti rende :)
Une do shkoja ne stausin e blogeres e cila nuk eshte princesha e mbremjes,e kush mund te jete ne nje ambjent ku eshte Elvana ?! ,ndaj veshja duhet te ishte e bukur padyshim me ndonje element surprize por asgje me shume se kaq.
Fustani i zi me full cycle skirt MIDI dhe me pjesen e siperme te lekures plotesonte teresisht kerkesat e miaj per kete event ndaj shyqyr zotit qe kish pak kohe i varur ne dollap dhe ishte gati per nje event te tille.
Floket me krehjen e Eddie Sedwick natyrale jashte si dhe vethet e renduar e vetmja gje qe thyente te zezen ishin dhe looku im per kete Tapet.

Nje event ne gjykimin tim i organizuar shume mire me nje imazh te persosur qe te kompleksonte pasi vertet ishte bere shume e bukur me te bardha dhe me te ftuar tejet interesante te cilet keni patur mundesi ti shikoni nepermjet rrjeteve sociale apo faqeve te revistave.

Foto nga Armand Habazaj
Foto nga Revista Story

Dhe foto me celular :)2 comments:

Total Pageviews