Thursday, April 10, 2014

Elegance

Jam kaq e lumtur qe u ftova nurmin e kaluar nga Revista "Elegance" per te ndare me te dhe gjithashtu me ju arsyen e hapjes se nje blogu, krah nje vajze shqiptare qe jeton ne Paris, krah nje vajze tjeter shqiptare qe jeton ne Milano gjeni dhe nje vajze shqiptare nga Tirana :)
Me kenaqesi te madhe shikoj qe vajza si une kane realizuar ne kryeqytetet e Europes blogjet e tyre cilesore e mjaft te ndjekura dhe ndihem serish e perkedhelur qe jam renditur krah tyre per Revisten Elegance.

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews