Wednesday, May 6, 2015

Jumper Dress

Temperaturat u rriten aq shpejt po aq shpejt sa jo vetem nuk na lane kohe te nderrojme garderoben ,dhe na lane xhaketat e trikot ne valixhe ende te pahapura por mbi te gjitha s'me lane mua kohe te mjaftueshme te flisja per Jumper Dress.
Edhe pse per ju nuk eshte i padegjuar pasi keni patur mundesi ta shikoni edhe ketu me versionin golf te kuq ,tashme vjen me jave v dhe ne ngjyre me verore :) Per mua keto fustane jane vertet dashuri pasi ne to ndihesh shume rehat dhe si ne shtepi. Fakti qe nuk jane lehtesisht te pranueshme per te gjithe keto zgjedhjet e mia "te lirshme", mua mi ben ato edhe me te parezistueshme.Kesaj rradhe zgjedhja ishte nje kombinim me rozen ne lejla pastel.
Floket e lepira duken gjithashtu nje zgjidhje qe nuk te le kurre ne balte.
Nuk mund te rrija pa e postuar edhe pse 30 grade sot ;)


1 comment:

  1. Edhe pse me 30 grade temp me pallto dhe fustan te gjate, me ate sfond perfekt me cdo outfit do dukeshe bukur.
    Sfondi dhe ti per editorial!
    Te pershendes.

    ReplyDelete

Total Pageviews