Sunday, May 17, 2015

Sheer Dress

They said mos vish te zezen me kafen madje thane qe as moshat e medha te mos e provojne. Nje kombinim i tmerrshem i merzitshem dhe aspak i pelqyeshem unless...  nese ky fustani ka pak transparence nese syzet i ke round
shape nga Celine dhe nese floket i ke Top Knot apo nyje maje kokes. Atehere kushdo do i pelqeje sandalet e lekures me canten ne ngjyre Tan dhe nuk do mendoje me keq per te zezen me kafe :)
2 comments:

  1. Shoes & bag matched - shah mat!

    Perpos kesaj, me kujtove qe para ca vitesh kepucet duhet te ishin detyrimisht kafe 😉

    ReplyDelete

Total Pageviews