Wednesday, July 1, 2015

Black Jumpsuit

Cdo kohe dhe cdo moment eshte i duhuri per nje Jumpsuit te zi.
Palicetat me pantallona te gjata jane sa te reahtshme aq dhe seksi e feminile.
Ju nuk ju nevojitet asnje kombinim i jashtezakonshem per to cdo zgjedhje eshte e mire.
Ne rastin tim tundimi shkoi ne kombinimin me Gold e kjo per shkak te syzeve Mykita te cilat jane ndoshta syzet me IN  me komode dhe me fleksibel qe eksistojne.
Ndaj asgje e jashtezakoshme per ditet pak me te fresketa te veres por njekosisht dhe me e duhur sesa Jumpsuits me taka.

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews