Saturday, July 25, 2015

Llaman

Fundjava e kaluar na gjeti ne Jug. Une si njeri i pergjegjshem qe jam bera Llogarane ne 12 te nates. Nga nje ane me mire se smora vesh gje ckishte poshte dhe keshtu fituam nje dite plazhi. Zgjedhja jone ishte Llamani nje gji shume I bukur dhe jo I mbipopulluar.
Kesaj rradhe rrobat e mia te banjos ishin nje mix and match me printe gjethesh, syze pasqyra rrumbullake dhe kapele kashte.
Dhe mbi te gjitha nje e nxire pa hile per tu patur zili.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews