Friday, July 3, 2015

Comfy Sandals


Gjithcka qe ju duhet ne vere jane Sandalet e sheshta ato me komodet,dhe nese tendenca thote rripa te trashe ,atehere rripa te trashe qofshin.
U befte vullneti i sezonit.Une nuk eshte se do ja shisja shpirtin shejtanit per keto sandale,por kunata ime po.Ndaj pasi nr i saj dhe i imi gjithashtu shkoi ne Out of Stock ne Zara gjithnje me shpresen te na kapi at least 20% off pikellimi iu stampua qarte ne fytyre,
I pershkruante sandalet e shkreta bordeaux sikur te ishin prodhuar me gjakun e saj.
Dhe sigurisht asaj lutjet i ishin degjuar persa kohe shpetimtari ne kete rast une ja gjeti sandalet e referuara me cmimin qe ajo deshironte,e meqe kishin dhe 20% off i mori dhe shpetimtari ,dmth une.
Zgjedhja sduket fare e keqe por gjithsesi gjykimi ju mbetet ju.
A jeni dhe ju adhurues te trendit te sandaleve te sheshta me rripa te trashe?


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews